MAVERICK®

Nasza działaność

O firmie

Przemysł stalowy

box-4-700x760.jpg

Firma Maverick Sp. z o.o. powstała w 1991r i może poszczycić się prawie 30-letnim doświadczeniem jako wiodący dostawca zabezpieczeń antykorozyjnych w Polsce dla przemysłu stalowego.

Maverick oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń mechanicznych oraz systemów magazynowania kręgów i zwojów stalowych dla potrzeb przemysłu hutniczego.

Metody KLP® to optymalne rozwiązania w zakresie systemów bezpiecznego magazynowania blach oraz taśm stalowych w kręgach. Systemy te zapewniają uporządkowane i oszczędne rozwiązanie kwestii magazynowania kręgów. Systemy KLP® są światowym standardem magazynowania kręgów i zwojów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najlepszy dobór materiałów, dzięki temu produkt jest wyjątkowo wytrzymały.

Działamy na rynku przemysłowym od wielu lat. Naszymi klientami są firmy z branży stalowej, motoryzacyjnej, lotniczej, telekomunikacyjnej oraz zbrojeniowej. W ofercie Maverick znajdują się produkty w postaci tradycyjnych filmów olejowych, woskowych, folii i papierów antykorozyjnych VCI, folii barierowych i aluminiowych, papierów parafinowanych oraz pochłaniaczy wilgoci.

Oferujemy szeroki asortyment artykułów przeznaczonych do ochrony mechanicznej oraz antykorozyjnej wyrobów hutniczych.

W naszej ofercie znajdą Państwo osłonę lamelową do pakowania prętów i rur oraz do ochrony powierzchni blach w taśmach, kręgach i arkuszach; produkty do zabezpieczania krawędzi kręgów oraz zabezpieczenie wewnętrzne dystans do ochrony kręgów przy transporcie międzyoperacyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Pozwoli to Państwu ocenić zalety proponowanych przez Maverick rozwiązań pod kątem własnych potrzeb.


Siedziba firmy
ul. Wieruszowska 12
60-166 Poznań, Polska
MENU
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu tutaj: Polityka Cookies
OK